İslami Eğitim

Önsöz

İslami Eğitim/Önsöz => Bu eser «Nisâu's-Sahîbe» adlı kitabın arapçasından tercüme edilmiştir. Ancak kitapta, bazı yerler kısa geçildiğinden kapalılıklar meydana gelmiştir.

Gönderen Konu: Önsöz  (Okunma sayısı 1161 defa)

GizEmLiyAzaR

• Administrator
  • Onursal Üye
  • *
  • Rep Puanı: 1009
  • Bu Gün Allah İçin Ne Yaptın ?
    • GizEmLiyAzaR
: Ocak 22, 2008, 03:42:23 ÖS
Bu eser «Nisâu's-Sahîbe» adlı kitabın arapçasından tercüme edilmiştir. Ancak kitapta, bazı yerler kısa geçildiğinden kapalılıklar meydana gelmiştir. Bu kapalılıkların giderilmesi ve okuyucuya bu alanda yeterli bilginin verilmesi açısından bszı ilâveler yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur.

Yüce Allah'tan niyazımız; bu çalışmamızdan hoşnut olması ve müslüman kardeşlerimiz için de faideü olmasıdır. Gayret bizden, Tevfik yüce Allah'dandir.

Dr. Tâceddin Uzun[1]

KAYNAK:

[1] Abdulaziz eş-Şennavi, Sahabe Hayatından Tablolar (Hanım Sahabiler), Uysal Kitabevi: 5.

« Son Düzenleme: Ocak 22, 2008, 03:45:14 ÖS Gönderen: GizEmLiyAzaR »

GizEmLiyAzaR.com İlkeleri

* Sitemizden Gereksiz Her Konu Silinecektir...(Bu Konuda Herkezin Olgun Davranmasını Rica Ediyorum...)

* Lütfen Birbirmize Karşı Hitabımız Daha Düzeyli olsun ... (Aşırı Samimilik Sevgi Ve Saygıyı Öldürür)

* Dikkat!!!-[Kaynaksiz Açilan Her Dini Konu Uyarısız Silinecektir]-!!! GizEmLiyAzaR

* Büyükler Sevgisini Küçükler Saygısını Eksik Etmesin Lütfen...

* Birbirinizi Küstürecek,Üzecek,Nefis için Tartışmaya Sürecek Her Şeyden Kaçının...

* İnsan Ahlakını Bozacak Her Türlü Konu Ve Düşüncülerden Uzak Durunuz...

* Sitemizde Siyaset Yapılması (İster Sağ Yönlü ,İster Sol Yönlü ) Yasaktır !!!

* Sitemizde Din,Dil,Zenci,Beyaz,ASyalı,Avrupalı,Fakir,Zengir,SAğ Taraf,Sol Taraf...

* Sitemiz de Büyük Öğretim Görevlileri bulunmaktadır Ve Takip Edilmedktedir Saygımızı Eksik Etmeyelim....

* Konu Açmadan Önce O konunun Var olup olmadığını kontrol Edelim...

* Mesajlara yprup yaptığınızda unutmayınki Bunu Birileri Okuyor Bunu iyi Düüşünün...

* Lütfen Yorum Yapınız Yorumcuk Yapmayınız...

* Sitemizde Küfür Ban Sebebidir!!!

* Bir bayanın Erkeğe asılması Bir Erkeğin Bayana Rahatsız Edici Sözler Söylemesi Ban Sebebidir...

* Şunu Hiç Bir zaman Unutmayalım Burasi Gönüllerin Bir olması İçin Kurulan Hizmet Sitesi (Günah Sitesi Değil)