İslami Eğitim Platformu

Yeni Güncellendi

İslami Eğitim Platformu/Yeni Güncellendi => Sitemiz Yepyeni Haliyle Sunulmuştur Hayırlı Bereketli Olur inşallah ( Deneme Yazısı )

Gönderen Konu: Yeni Güncellendi  (Okunma sayısı 1453 defa)

GizEmLiyAzaR

• Administrator
  • Onursal Üye
  • *
  • Rep Puanı: 1009
  • Bu Gün Allah İçin Ne Yaptın ?
    • GizEmLiyAzaR
: Temmuz 23, 2011, 09:36:40 ÖS
Sitemiz Yepyeni Haliyle Sunulmuştur Hayırlı Bereketli Olur inşallah ( Deneme Yazısı )

GizEmLiyAzaR.com İlkeleri

* Sitemizden Gereksiz Her Konu Silinecektir...(Bu Konuda Herkezin Olgun Davranmasını Rica Ediyorum...)

* Lütfen Birbirmize Karşı Hitabımız Daha Düzeyli olsun ... (Aşırı Samimilik Sevgi Ve Saygıyı Öldürür)

* Dikkat!!!-[Kaynaksiz Açilan Her Dini Konu Uyarısız Silinecektir]-!!! GizEmLiyAzaR

* Büyükler Sevgisini Küçükler Saygısını Eksik Etmesin Lütfen...

* Birbirinizi Küstürecek,Üzecek,Nefis için Tartışmaya Sürecek Her Şeyden Kaçının...

* İnsan Ahlakını Bozacak Her Türlü Konu Ve Düşüncülerden Uzak Durunuz...

* Sitemizde Siyaset Yapılması (İster Sağ Yönlü ,İster Sol Yönlü ) Yasaktır !!!

* Sitemizde Din,Dil,Zenci,Beyaz,ASyalı,Avrupalı,Fakir,Zengir,SAğ Taraf,Sol Taraf...

* Sitemiz de Büyük Öğretim Görevlileri bulunmaktadır Ve Takip Edilmedktedir Saygımızı Eksik Etmeyelim....

* Konu Açmadan Önce O konunun Var olup olmadığını kontrol Edelim...

* Mesajlara yprup yaptığınızda unutmayınki Bunu Birileri Okuyor Bunu iyi Düüşünün...

* Lütfen Yorum Yapınız Yorumcuk Yapmayınız...

* Sitemizde Küfür Ban Sebebidir!!!

* Bir bayanın Erkeğe asılması Bir Erkeğin Bayana Rahatsız Edici Sözler Söylemesi Ban Sebebidir...

* Şunu Hiç Bir zaman Unutmayalım Burasi Gönüllerin Bir olması İçin Kurulan Hizmet Sitesi (Günah Sitesi Değil)

NesLiNuR

• Moderator
  • Onursal Üye
  • *
  • Rep Puanı: 110
    • www.gizemliyazar.com
Yanıtla #1 : Temmuz 24, 2011, 02:41:47 ÖS
Ben konu açamadım nasıl oluyor çok yabancı geldi burası birden :S

GizEmLiyAzaR

• Administrator
  • Onursal Üye
  • *
  • Rep Puanı: 1009
  • Bu Gün Allah İçin Ne Yaptın ?
    • GizEmLiyAzaR
Yanıtla #2 : Temmuz 24, 2011, 06:21:00 ÖS
alışırsın inşallah
:)

GizEmLiyAzaR.com İlkeleri

* Sitemizden Gereksiz Her Konu Silinecektir...(Bu Konuda Herkezin Olgun Davranmasını Rica Ediyorum...)

* Lütfen Birbirmize Karşı Hitabımız Daha Düzeyli olsun ... (Aşırı Samimilik Sevgi Ve Saygıyı Öldürür)

* Dikkat!!!-[Kaynaksiz Açilan Her Dini Konu Uyarısız Silinecektir]-!!! GizEmLiyAzaR

* Büyükler Sevgisini Küçükler Saygısını Eksik Etmesin Lütfen...

* Birbirinizi Küstürecek,Üzecek,Nefis için Tartışmaya Sürecek Her Şeyden Kaçının...

* İnsan Ahlakını Bozacak Her Türlü Konu Ve Düşüncülerden Uzak Durunuz...

* Sitemizde Siyaset Yapılması (İster Sağ Yönlü ,İster Sol Yönlü ) Yasaktır !!!

* Sitemizde Din,Dil,Zenci,Beyaz,ASyalı,Avrupalı,Fakir,Zengir,SAğ Taraf,Sol Taraf...

* Sitemiz de Büyük Öğretim Görevlileri bulunmaktadır Ve Takip Edilmedktedir Saygımızı Eksik Etmeyelim....

* Konu Açmadan Önce O konunun Var olup olmadığını kontrol Edelim...

* Mesajlara yprup yaptığınızda unutmayınki Bunu Birileri Okuyor Bunu iyi Düüşünün...

* Lütfen Yorum Yapınız Yorumcuk Yapmayınız...

* Sitemizde Küfür Ban Sebebidir!!!

* Bir bayanın Erkeğe asılması Bir Erkeğin Bayana Rahatsız Edici Sözler Söylemesi Ban Sebebidir...

* Şunu Hiç Bir zaman Unutmayalım Burasi Gönüllerin Bir olması İçin Kurulan Hizmet Sitesi (Günah Sitesi Değil)

hafize aise

• Süper Yönetici
  • Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: 0
  • www.gizemliyazar.com
Yanıtla #3 : Ağustos 13, 2012, 02:48:21 ÖS
Esselamu aleykum ve rahmetullahi ve berekatuh ; maşallah çok güzel olmuş.Emeğinize sağlık.